تبلیغات
بهترینهای دنیای اینترنت اس ام اس جک و اس ام اس جدید،اس ام اس عاشقانه جدید،اس ام اس غمگین و دلشکسته جدید،جک جوک جدید،جک جوک و اس ام اس جدید بهمن 89 - کلکسیون ساعت های پسر پولدار ، دزدی از آب درآمد

بهترینهای دنیای اینترنت اس ام اس جک و اس ام اس جدید،اس ام اس عاشقانه جدید،اس ام اس غمگین و دلشکسته جدید،جک جوک جدید،جک جوک و اس ام اس جدید بهمن 89

همه ساعت‌های کلکسیون پسر یک خانواده ثروتمند دزدی بود. این پسر نوجوان به‌جای اینکه از پدر تاجر خود….

کلکسیون ساعت های پسر پولدار ، دزدی از آب درآمد

همه ساعت‌های کلکسیون پسر یک خانواده ثروتمند دزدی بود. این پسر نوجوان به‌جای اینکه از پدر تاجر خود پول برای خرید ساعت‌های گرانقیمت بگیرد برای رسیدن به هدف خود میان‌بر خطرناکی را انتخاب کرده بود.

۲۸ مهر ماه سال‌جاری بود که پسری شیک‌پوش در میرداماد پشت ویترین مغازه‌ای ایستاد و دقایقی بعد وقتی فروشنده سرگرم جواب‌دادن به مشتریان دیگرش شد، داخل رفت. پسر ۱۷ ساله در حالی‌که نمی‌دانست فروشگاه ساعت دوربین مدار‌بسته دارد در یک چشم برهم زدن ساعت شیکی را داخل کیفش گذاشت و هنوز مغازه‌ را ترک نکرده بود که مرد ساعت‌فروش با دیدن فیلم در مانیتور رایانه از وی خواست منتظر بماند و سریع با پلیس تماس گرفت.

پسر جوان با دیدن پلیس چاره‌ای نداشت جز اینکه ساعت را از کیفش خارج کند و بپذیرد با وجود اینکه در خانواده پولداری زندگی می‌کند اما دزد ساعت بوده است. پرونده دزد ۱۷ ساله به‌خاطر شرایط سنی‌اش در اختیار بازپرس طاهری از شعبه ۲ دادسرای شهید فهمیده قرار گرفت و وی در بازجویی‌ها گفت: من یک اتاق ویژه پر از ساعت‌های مختلف دارم و این علاقه‌مندی از دوران کودکی‌ام با من بوده است.

وی افزود: پدرم تاجر است و پول زیادی دارد. هر وقت ساعتی را می‌خواستم برایم می‌خرید اما گاهی اعتراض می‌کرد و نمی‌پذیرفت تا پولی به من بدهد. از آن به بعد دیدم بهترین راه دزدی ساعت‌هاست. با ظاهر شیکی که داشتم کسی به من شک نمی‌کرد، به‌خاطر همین با پرسه‌زدن در محل‌هایی که ساعت فروشی‌های خوبی داشتند، وقتی ساعتی را در ویترین‌ها می‌دیدم داخل می‌رفتم و با استفاده از شرایط و با خونسردی دست به سرقت می‌زدم.

دزد کلکسیوندار گفت: حتی وقتی با خانواده‌ام به امارات رفته بودم از پدرم شنیدم از ساعت خریدن‌های من خسته شده است خودم دست به کار شدم و ساعت مورد علاقه‌ام را دزدیدم .

«حامد» افزود: من علاقه زیادی به حرکت عقربه‌های ساعت دارم، از کودکی بیشترین سرگرمی‌ام نگاه کردن به ویترین مغازه‌ها بوده است. هیچ‌گاه تصور نمی‌کردم دستگیر خواهم شد و تنها وقتی درحال دزدیدن ساعت‌ها بودم عصبی می‌شدم و بعد وقتی آنها را در اتاقم و کنار ساعت‌های دیگر که برخی ۹ میلیون تومان ارزش داشته‌اند قرار می‌دادم، آرام می‌شدم.

وی در پایان گفت: پدرم خیلی عصبانی است، من پشیمان شده‌ام و از روی پدر و مادرم خجالت می‌کشم.

حامد با سپردن وثیقه آزاد شده است و تحقیقات در زمینه شناسایی ساعت‌های سرقتی و برگرداندن آنها به صاحبانشان ادامه دارد.

اس ام اس عاشقانه، اس ام اس رو عاشقانه، اس ام اس احساسی، اس ام اس غمگین احساس عاشقانه، اس ام اس عاشقا، اس ام اس لاو، لاوی اس ام اس جدید عاشقانه و احساسی جدید بهمن 89، اس ام اس خیلی جالب بهمن 89، اس ام اس 2011، اس ام اس عاشقانه بهمن 89، اس ام اس عاشقانه و غمگین 2011، sms عاشقانه جدید، یه عالمه اس ام اس جدید بهمن 89،

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :