تبلیغات
بهترینهای دنیای اینترنت اس ام اس جک و اس ام اس جدید،اس ام اس عاشقانه جدید،اس ام اس غمگین و دلشکسته جدید،جک جوک جدید،جک جوک و اس ام اس جدید بهمن 89 - دیکتاتوری که قرآن را با خون خود نوشت (+عکس)

بهترینهای دنیای اینترنت اس ام اس جک و اس ام اس جدید،اس ام اس عاشقانه جدید،اس ام اس غمگین و دلشکسته جدید،جک جوک جدید،جک جوک و اس ام اس جدید بهمن 89

هشت سال قبل، این نسخه از قرآن از انظار پنهان شد و از سه سال پیش در مکانی واقع در یکی از مساجد بغداد که بسته بود، نگهداری شد….

دیکتاتوری که قرآن را با خون خود نوشت (+عکس) - FarsPatogh.Com

قرآن نوشته شده با خون صدام که در دوره حاکمیت رژیم بعث نگاشته شده، بعنوان نماد توحش این دیکتاتور در بغداد نگهداری می‌شود.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه انگلیسی “گاردین “، برخی میراث به جا مانده از رژیم صدام، دیکتاتور معدوم عراق موجب ایجاد مناقشات و مجالات زیادی درباره نحوه حفظ یا نابودی آنها ایجاد کرده است. یکی از این موارد قرآن نوشته شده با خون صدام است.

بنا بر این گزارش، در حالی که برخی بر ضرورت حفظ اسناد تاریخی تاکید دارند، برخی دیگر تاکید می‌کنند که هر چیز باقی‌مانده از دوران صدام باید نابود شود.

گفته می‌شود که این قرآن در دهه ۹۰با ۲۷ لیتر از خون صدام نوشته شده است و در حال حاضر در یک مکان در بغداد نگهداری می‌شود.

“علی الموسوی ” مشاور “نوری المالکی ” نخست‌وزیر عراق گفت: قرآن مکتوب با خون صدام بعنوان نمادی از وحشی بودن این دیکتاتور حفظ خواهد شد اما در هیچ موزه‌ای نگهداری نخواهد شد زیرا مردم عراق نمی‌خواهند آن را ببینند. لذا تنها به یک موزه خصوصی مانند موزه‌هایی که یادگاری‌هایی از هیتلر و استالین را نگهداری می‌کنند، منتقل خواهد شد.

هشت سال قبل، این نسخه از قرآن از انظار پنهان شد و از سه سال پیش در مکانی واقع در یکی از مساجد بغداد که بسته بود، نگهداری شد.

“احمد السامرایی ” رئیس سازمان اوقاف اهل تسنن در این‌باره اظهار داشت: این نسخه از قرآن میلیون‌ها دلار می‌ارزد. البته استفاده از خون برای کتابت قرآن حرام بود اما من از این قرآن طی حمله به عراق محافظت کردم.

پاتوق سرگرمی – FarsPatogh.Com
پاتوق سرگرمی – FarsPatogh.Com
پاتوق سرگرمی – FarsPatogh.Com
پاتوق سرگرمی – FarsPatogh.Com

اس ام اس عاشقانه، اس ام اس رو عاشقانه، اس ام اس احساسی، اس ام اس غمگین احساس عاشقانه، اس ام اس عاشقا، اس ام اس لاو، لاوی اس ام اس جدید عاشقانه و احساسی جدید بهمن 89، اس ام اس خیلی جالب بهمن 89، اس ام اس 2011، اس ام اس عاشقانه بهمن 89، اس ام اس عاشقانه و غمگین 2011، sms عاشقانه جدید، یه عالمه اس ام اس جدید بهمن 89،

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :